^Powrót na góre

Informacje o przedszkolu

Przedszkole Gminne w Świeszynie istnieje od 01.09.1998r.  Do przedszkola uczęszcza 50 dzieci. Przedszkole jest dwuoddziałowe - z podziałem na 2 grupy wiekowe. I grupa -3-latki to "Biedronki" i II grupa -4-latki- "Motylki". Przedszkole pozyskało duży i bezpieczny plac zabaw wraz z zielonym terenem,  który obecnie przylega bezpośrednio do budynku przedszkola. Plac zabaw wyposażony jest w różnorodny i wielofunkcyjny sprzęt do zabaw: huśtawki, zjeżdżalnia, karuzela, pociąg drewniany z wagonikami oraz piaskownicę.

plac1

Przedszkole jest czynne 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30- 16:00.  W przedszkolu pracuje 3 nauczycieli i dyrektor przedszkola oraz 3 osoby z personelu obslugi.

Baza naszego przedszkola

Sala 3 - latków

sala2

Sala 4 - latków

szatnia

Szatnia

jad

Jadalnia

kuchnia

Kuchnia

Copyright © 2013. Przedszkole Gminne w Świeszynie Rights Reserved.